.

Jak co roku 26 września świetowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Uroczystość  rozpoczęli piewszoklasiści, krórzy śpiewająco przywitali zebranych w dwóch językach – angielskim i niemieckim. Całe obchody miały rozrywkowy charakter, ponieważ uczniowie zaprezentowali  anglojęzyczne i niemieckojęzyczne piosenki i hity.

Jedym z punktów programu była prezentacja w języku angielskim na temat Polski, zachęcająca do odwiedzenia naszego wspaniałego kraju.

Przedstawiciele klas IV-VI oraz II i III oddziału gimnazjum uczestniczyli w quizie z języka niemieckiego, w którym mogli sprawdzić swoją znajomość leksyki, gramatyki oraz krajów niemieckojęzycznych.

Impreza była bardzo udana i wszystkim się podobała, więc uczniowie i wszyscy nauczyciele języków obcych zapraszają za rok!Uśmiech

Aneta Rygoł