Indywidualne sukcesy Oliwii Opiełki

INDYWIDUALNE SUKCESY OLIWII OPIEŁKI UCZENNICY  SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WOŹNIKACH

Oliwia Opiełka, uczennica klasy 2 B  oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Woźnikach , uzyskała tytuł finalistki w finale etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego, który odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Częstochowie. W etapie rejonowym i wojewódzkim Oliwia była jedyną reprezentantką Gminy Woźniki. Do konkursu przygotowywał  ją tata- nauczyciel języka niemieckiego, Pan Grzegorz Opiełka oraz nauczycielka języka niemieckiego – Opiełka Marta.

Ponadto uczennica Oliwia Opiełka w dniu 26.03.2018r  wzięła udział XIV regionalnym konkursie z języka niemieckiego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018 organizowanym przez  JURAJSKIE STOWARZYSZENIE NAUCZYCIELI TWÓRCZYCH i zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się w maju tego roku.
Serdecznie gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczycielka języka niemieckiego

Opiełka Marta