XX Lubliniecka Wiosna Kulturalna -Turniej tańca

W dniu 15 kwietnia 2018r. uczennice naszej szkoły pod opieką pani Izabeli Opiełki - Żuk uczestniczyły w XX Lublinieckiej Wiośnie Kulturalnej

W dniu 15 kwietnia 2018r. uczennice naszej szkoły; Marta Ledwoń , Martyna Zygadło, Oliwia Opiełka, Paulina Słota, Agata Mierzwa, Maja Kawalec, Julia Dyl, Martyna Rygoł  uczestniczyły w XX Lublinieckiej Wiośnie Kulturalnej, gdzie zaprezentowały pięciominutowy układ tańca nowoczesnego. Dziewczęta umiejętnie przezwyciężyły tremę i stres i zaprezentowały się perfekcyjnie. Uczennice miały możliwość obejrzenia różnych aranżacji, układów tanecznych i zasczerpnąć ciekawych pomysłów twórczych.

Za ogrom pracy włożony w przygotowanie układu tańca i zdyscyplinowanie na próbach serdecznie dziękuję

Izabela Opiełka - Żuk