80-lecie szkoły

Szkoło nasza kochana, tak dawno zbudowana,dbać o Ciebie będziemy, przyrzekamy Ci to...
Dzisiaj w naszej szkole wielka uroczystość. Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Woźnikach liczy sobie już 80 lat. Z okazji tego jubileuszu cała społeczność szkolna uczciła to wydarzenie. Najpierw o godzinie 15.00 w naszym kościele odbyła się uroczysta msza święta. Potem zwartym korowodem prowadzeni przez orkiestrę udaliśmy się do szkoły, składając po drodze na Rynku kwiaty pod pomnikiem naszego patrona. W szkole przemawiała Pani Dyrektor i zaproszeni goście, a następnie uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Nasza klasa zaśpiewała piosenkę pt. "Nasze serca dla szkoły".