SPORTOWY PIKNIK RODZINNY – „CZAS NA ZDROWIE”

1 czerwca 2018 roku w naszej szkole obchodzony był Dzień Dziecka. Święto dzieci miało charakter sportowej imprezy pod hasłem „Czas na zdrowie”, w której rywalizowały między sobą równoległe klasy wraz z zaproszonymi rodzicami.

Czterech przedstawicieli uczniów i rodziców z każdej klasy zmagało się w następujących konkurencjach sportowych:
klasy V a i V b - przeciąganie liny – zwyciężyła klasa V a;
klasy IV a i IV b – bieg z woreczkiem grochu na głowie – zwyciężyła klasa IV a;
klasy III a i III b – rzuty do celu – zwyciężyła klasa III b – to my!
Nasi zwycięscy: Zuzia Mośny z tatą Janem, Sonia Potempa z mamą Anną, Konrad Maruszczyk z mamą Sylwią, Julia Wolkownik z tatą Tomaszem i Dominik Jasiurkowski z mamą Grażyną!

klasy II i III c – rzuty do celu – zwyciężyła klasa III c;
klasy VII a i VII b – kozłowanie piłki między pachołkami– zwyciężyła klasa VII b;
klasy I a i I b – zawieszanie ringu na pachołkach podczas biegu – zwyciężyła klasa I b;
klasy VI a i VI b – strzelanie do bramki– zwyciężyła klasa VI b;
klasy gimnazjalne II a i II b – rzuty piłką ręczną z linii – zwyciężyła klasa II b;
klasy gimnazjalne III a i III b – rzuty osobiste piłki koszykowej– zwyciężyła klasa gimnazjalna III a
         W przerwie podczas rozgrywanych konkurencji wszyscy przybyli zostali poczęstowani lodami i napojami, zaś zwycięzcy otrzymali nagrody: piłki do gry w koszykówkę, nożną i do gry w piłkę ręczną, hula-hop, rakiety do badmintona i ping-ponga ufundowane przez Radę Rodziców. My otrzymaliśmy hola-hop.
         Piękny, słoneczny Dzień Dziecka zakończył się meczem piłki koszykowej, który rozegrały klasy VII a i VII b. Zwyciężyła drużyna z klasy VII b. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na pyszną zupę ogórkową.
          Składamy wszystkim dzieciom najlepsze życzenia, zdrowia, radości i uśmiechu na każdy dzień.