KOŃCZYMY ROK SZKOLNY – I ETAP EDUKACJI W NASZEJ SZKOLE

22 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2017/2018. Uczestniczyliśmy we mszy świętej, po której udaliśmy się do szkoły. Następnie odbyła się uroczysta akademia, wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa, dyplomy wzorowego ucznia oraz nagrody. Uczniowie klas III gimnazjalnych pożegnali panią Dyrektor, nauczycieli, pracowników obsługi oraz młodszych kolegów prezentując uroczystą akademię. Mury szkolne żegnali uczniowie urodzeni w 2001 roku. Uroczyście możemy ogłosić, że nastąpił koniec roku szkolnego. Po wielu ciężkich sprawdzianach, zmęczeni nauką i pracą, ale przepełnieni wspaniałymi wspomnieniami z wycieczek, przedstawień i codziennych wydarzeń tegorocznego roku szkolnego udajemy się na zasłużony odpoczynek.

Zobacz zdjęcia -Wydarzenia (Menu główne)

Wielu promyczków słońca

Atmosfery, która pozwoli zapamiętać ten czas jako najpiękniejszy w życiu

Kolorowych i udanych podróży

Aury niezwykłości

Codzienności doprawionej smakiem wolności

Jak najwięcej pozytywnych przygód

Energii i zapału!

Z okazji rozpoczynających się wakacji składam Drogim Rodzicom
 i Kochanym  Uczniom serdeczne podziękowania za trzyletnią współpracę.

Z całego serca życzę Wam  powodzenia na kolejnych etapach edukacji i udanych wakacji!!!

Wasza wychowawczyni Renata Flakus Uśmiech