Znalezione obrazy dla zapytania święto niepodległości

Już przez cały tydzeń przygotowujemy się do Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku będzie to wyjątkowe święto, bo uczcimy 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Wiele już dowiedzieliśmy się na lekcjach o dziejach naszego kraju. Poznaliśmy symbole narodowe, nauczyliśmy się aż 4 zwrotek "Mazurka Dąbrowskiego". Zrobiliśmy chorągiewki i piękne godła, którymi udekorowliśmy naszą klasę. Dzisiaj ubrani w galowe stroje i przyozdobieni patiotycznymi kotylionami wzięliśmy udział w uroczystej akademii. W czasie akademii panował podniosły nastrój. Wszyscy byliśmy bardzo skupieni. O godzinie 11.11 wspólnie z prawie 5 milionami uczniów i nauczycielami z innych szkół i przedszkoli odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy.

KOCHAMY NASZĄ OJCZYZNĘ!

KOCHAMY CIĘ POLSKO!