Powiatowy konkurs plastyczno- techniczny „KOLOROWE ŚWIĘTA WIELKANOCNE”

To już XV edycja Powiatowego Konkursu Plastyczno–Technicznego ,,Kolorowe Święta Wielkanocne” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Woźnikach. Konkurs został rozstrzygnięty! Spośród nadesłanych prac lublinieckiego powiatu czteroosobowe jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria klas 0 – III

I miejsce – Magdalena Grzywocz - Przedszkole Woźniki

Natalia Grzywocz – Szkoła Podstawowa Woźniki

II miejsce – Anna Filipczyk – Szkoła Podstawowa Ligota Woźnicka

III miejsce – Nadia Skuła – Szkoła Podstawowa Woźniki

Wyróżnienie – Natalia Opiełka - Szkoła Podstawowa Woźniki

Kategoria klas IV – VII:

I miejsce – Paulina Bartela – – Szkoła Podstawowa Woźniki

II miejsce – Piotr Szatan – Szkoła Podstawowa Woźniki

Oliwia Gojowczyk– Szkoła Podstawowa Woźniki

III miejsce – Jeremiasz Flakus – Szkoła Podstawowa Woźniki

Wyróżnienie – Cyprian Rygoł – Szkoła Podstawowa Woźniki

Sara Zuchmantowicz – Szkoła Podstawowa Woźniki

Henryk Klyta – Szkoła Podstawowa Woźniki

Kinga Ziaja – Szkoła Podstawowa Woźniki

W szkole zorganizowano wystawę prac konkursowych. Prace zostały dostarczone do Domu Spokojnej Starości Seniora „Pensjonatu pod Lipami” jako dar wielkanocny.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Jednocześnie wyrazy uznania kieruję do nauczycieli, którzy swoim zainteresowaniem, dobra radą, wysiłkiem i bezpośrednią pracą ze swoimi uczniami sprawili, że prace konkursowe powstały. Zachęcam do dalszego udziału rozwijania zdolności plastycznych oraz ponownego wzięcia udziału w naszym konkursie powiatowym w następnych edycjach.

Organizator konkursu         Renata Flakus