Internetowy Konkurs Szachowy "SzachMaks"- rok szkolny 2018/2019

Kamil Mośny laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego

„SzachMaks ”

Ogromne gratulacje za osiągnięcie najlepszego wyniku w kategorii klas piątych województwa śląskiego oraz pierwszego miejsca w Polsce należą się Kamilowi Mośnemu.

Konkurs, który odbył się 5 kwietnia br. to nie jest turniej szachowy w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. W Szachmaksie trzeba wykazać się: wiedzą szachową, spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia oraz być gotowym na niestandardowe zadania. Kamil z wszystkimi elementami konkursu świetnie sobie poradził. Już od lat interesuje się grą w szachy.

Szczególne podziękowania należą się również trenerowi. Kamil rozwija swoją pasję w MGOK w Woźnikach pod kierunkiem instruktora mgr Marka Rupika już od szóstego roku życia.   Na chwilę obecną uczeń nasz posiada III kategorię szachową.

Nagrodą dla Kamila jest obóz Mogalo Camp o wartości 1000 zł, który odbędzie się w dniach 23.06.2019 - 29.06.2019 w Hucie Szklanej koło Kielc.

Czeka go tam wiele atrakcji: park rozrywki i miniatur Sabat Krajno, wejście na szczyt Gór Świętokrzyskich- Łysicę, Łysą Górę, różne warsztaty, zwiedzanie Sandomierza i wiele innych wojaży.

Życzymy naszemu uczniowi dobrej zabawy i mnóstwa wrażeń.

Dyrekcja Szkoły oraz

koordynatorzy konkursu: