Konkurs czytelniczy - "Rany Julek! O tym , jak Julian Tuwim został poetą..."

Z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych  30 października 2019 r. uczniowie klas I -IV wzięli udział w szkolnym konkursie czytelniczym nt. książki Agnieszki Frączek pt. "Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą...". Uczestnicy odpowiadali na specjalnie dla nich przygotowane pytania. Okazało się, że niektóre zadania były bardzo trudne, ale dzieci wspaniale sobie z nimi poradziły. Po sprawdzeniu przez komisję testów okazało się, że:

I miejsce zajęła - Natalia Pilarska,

II miejsce ex aequo: Bartłomiej Buła i Jan Wyleżałek,

III miejsce ex aequo: Nadia Polak i Franciszek Seweryn.

W konkursie udział wzięli również:

Paulina Buła, Kacper Churas, Marta Duda, Kornelia Famuła, Agata Gołąbek, Wiktor Janicki, Maja Michalska, Klaudia Nawrotek, Wiktoria Skop,  Nadia Skuła  i  Wiktor Wilczek (kolejność alfabetyczna).

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpiło 8 listopada podczas akademii z okazji Święta Niepodległości.

Wygranym gratulujemy wspaniłych wyników, a wszystkim uczniom dziękujemy za włączenie się do naszej zabawy i zapraszamy do dalszego rozwijania swoich zainteresowań czytelniczych.