X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 r. bralismy czynny udział w X Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia!

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia rozszalał się w szkole w piątek na dobre.
Na informatyce trwała rywalizacja z wykorzystaniem aplikacji quizizz, a zabawy było mnóstwo. Wykorzystano stronę tabliczkamnożenia.pl, testy na czas i gry edukacyjne. Na lekcjach matematyki trwały prace nad rozkodowaniem ukrytej ilustracji. Informacje ukryto także w kodach QR porozwieszanych w całej szkole. Wykazy działań wiszące na ścianach przyciągały uwagę uczniów. Na korytarzach zorganizowano specjalne stacje kontrolne, gdzie można było sprawdzić swoje siły w szybkich obliczeniach. Odbyła się również rywalizacja klas 4 i 5 o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.
Moglibyśmy wymieniać tak długo. Cieszymy się, że tak aktywnie spędziliście ten czas z nami!