WALENTYNKI

W naszej szkole w dniu św. Walentego 14 lutego członkowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali Walentynkowy Koncert Życzeń. Ze szkolnego radiowęzła wysłuchaliśmy mnóstwo pięknych życzeń, które wcześniej gromadziliśmy w walentynkowej poczcie. Słuchaliśmy wspaniałej muzyki, przy której świetnie bawiliśmy się.

Otrzymaliśmy wiele kartek walentynkowych od naszych sympatyków, a my również obdarowaliśmy innych walentynką. Zrobiliśmy walentynki dla naszych kochanych rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi oraz koleżanek i kolegów. Była również wielka niespodzianka! Nasz kolega Maks poczęstował nas słodkościami- babeczkami, czekoladowymi muffinkami, które upiekła jego mama. Pani Aniu– BARDZO DZIĘKUJEMY! Był to dzień pełen miłych wrażeń!