UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017- WAKACJE! DZIŚ - ŻYCZENIA DLA KOCHANEGO TATY!

Zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017 w dniu 23 czerwca. Uczestniczylismy we mszy św., a następnie pomaszerowaliśmy do szkoły, gdzie odbyła się uroczysta akademia. Rozdano nagrody i dyplomy za osiągnięcie wysokich wyników w konkursach oraz aktywną, wytrwałą pracę w kołach zainteresowań i organizacjach. Nasze koleżanki i koledzy, którzy pracowali w Szkolnym Kole Teatralnym ,,Maska" otrzymali dyplomy wspaniałego aktora. W klasie pani wychowawczyni rozstrzygnęła również inne konkursy klasowe, otrzymaliśmy dyplomy oraz częstowaliśmy się słodyczami. To był niezapomniany dzień!

Nasi starsi koledzy i koleżanki, urodzeni w 2004 roku, obecni szóstoklasiści będą uczniami siódmej klasy szkoły podstawowej. Otrzymaliśmy nagrody, dyplomy i świadectwa. Rozpoczęły się wakacje!

Dzisiaj również- Dzień Ojca!

Życzymy naszym KOCHANYM TATUSIOM,

wszystkiego, co najlepsze,

zdrowia, szczęścia, pomyślności

oraz błogosławieństwa Bożego

- Wasze pociechyMrugnięcie  z wychowawczynią

Zakończyliśmy drugi rok naszej szkolnej edukacji.

Zdobyliśmy wiedzę i nowe umiejętności.

Będziemy rozwijać je w klasie trzeciej!

Życzymy Wam:

Wielu promyczków słońca

Atmosfery, która pozwoli zapamiętać ten czas jako najpiękniejszy w życiu

Kolorowych i udanych podróży

Aury niezwykłości

Codzienności doprawionej smakiem wolności

Jak najwięcej pozytywnych przygód

Energii i zapału!

Życzymy wszystkim bezpiecznego i słonecznego wypoczynku!
 Uczniowie klasy II b z wychowawczynią Renatą Flakus