Uczymy się pływać

Nasza klasa uczestniczyła w Programie Powszechnej Nauki Pływania "Umiem pływać 2017"

Od 19 maja do 20 czerwca braliśmy udział w zajęcia na basenie w Aqua Parku w Tarnowskich Górach. W ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania "Umiem pływać 2017" odbyliśmy 10 dwugodzinnych zajęć z nauki pływania. W programie uczestniczyło 45 uczniów, którzy podzieleni na trzy grupy uczyli się pływać pod okiem instruktorów pływania. Wiemy, że umiejętność pływania jest bardzo ważna dla naszego bezpieczeństwa a ruch w wodzie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Zajęcia były bardzo przyjemne i szkoda, że już dobiegły końca. Na zakończenie kursu nauki pływania każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, jednak najważniejsze są zdobyte umiejętności.