WIZYTA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Na początku czerwca do naszej Szkoły ponownie zawitali funkcjonariusze woźnickiej Policji, aby porozmawiać z nami o bezpieczeństwie w wakacje.

Wakacje to piękny czas. Często wiąże się on z wieloma niebezpiecznymi sytuacjami, które mają miejsce na drodze, polu czy nad jeziorem.

Aby uświadomić nam, jakie niebezpieczeństwa na nas czyhają oraz jak się ich  wystrzegać, do Szkoły zawitali funkcjonariusze z posterunku w Woźnikach. Z uwagą wysłuchaliśmy tego, co mieli nam do powiedzenia.

Policjanci przypomnieli najważniejsze zasady poruszania się po chodniku i jezdni oraz wytłumaczyli, jak zachować się w najczęściej stwarzających zagrożenie sytuacjach.

Mogliśmy także zadać Policjantom pytania, które nas nurtują.

Dziękujemy za tę lekcję. Obiecujemy dopilnować, by nie uczynić nic złego sobie oraz naszym bliskim. Niech to będzie bezpieczny czas!