Spotykamy się z autorami książek dla dzieci

Kto najlepiej opowie o książkach dla dzieci? Wiadomo - ten, kto sam je pisze.

Przez dwa kolejne dni spotykaliśmy sięz autorami, którzy piszą książki dla dzieci. 4 października odwiedził nasze miasteczko pan Zbigniew Kołba a dzień później gościliśmy panią Elżbietę Bednarczyk. Obydwa spotkania odbyły się w Domu Kultury. Autorzy bardzo ciekawie opowiadali o pracy pisarza. Zaprezentowali nam książki przez siebie napisane. Pani Elżbieta z wielkim kunsztem przeczytała nam fragment swojej książeczki pt. "Kłótnia w tornistrze". Obejrzeliśmy zdjęcia i wysłuchaliśmy opowiadania o Australii, w której mieszkała autorka. Potem nasz gość - pania Bednarczyk przebrała się w piękną suknię z falbanami i zaprezentowała nam taniec cygański. Na zakończenie spotkania mogliśmy zakupić książkę tej autorki oraz otrzymać autograf ze specjalną dedykacją.