WIGILIA KLASOWA I NASZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

To była dobra robota!

W piątek 22 grudnia zorganizowaliśmy w klasie WIGILIĘ. Starannie nakryliśmy stół białym obrusem, postawiliśmy dekoracje ze świecą, a potem położyliśmy pierniczki i owoce. Następnie przystąpiliśmy do składania życzeń i łamania się opłatkiem. Śpiewaliśmy kolędy i graliśmy kolędy na flecie. Zrobiliśmy sobie zdjęcie z szopką bożonarodzeniową, którą wspólnie zrobiliśmy. Nasza praca została doceniona w konkursie szkolnym i przyznano nam I miejsce. Serdecznie dziękujemy Panu Wanatowi za wykonanie pięknej drewnianej konstrukcji, która była podstawą naszej szopki. W tym dniu oglądaliśmy także przedstawienie teatralne - JASEŁKA w wykonaniu uczniów starszych klas. Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny - "Z pomaganiem każdemu do twarzy", w którym nasza koleżanka Estera Bryła otrzymała wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!