Wycieczka na narty do Istebnej

Wspaniała zabawa na nartach w malowniczej Istebnej

W dniu 2.03. 2018r. odbyła się wycieczka na narty do Istebnej. Aktywna sportowo grupa uczniów klasy VII szkoły podstawowej oraz oddziału gimnazjalnego naszej szkoły zakończyła sezon narciarski w malowniczej Istebnej. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem nauczycieli pani Izabeli Opiełki – Żuk oraz  pani Marty Opiełki. Wszyscy spędziliśmy miły i bardzo aktywny ruchowo dzień na stoku narciarskim „Zagroń”. Wróciliśmy zdrowi, pełni wrażeń, wypoczęci i zrelaksowani oraz bogatsi o nowe umiejętności i doświadczenia. Zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

Izabela Opiełka - Żuk