POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY "KOLOROWE ŚWIĘTA WIELKANOCNE" - marzec 2018r.

To już XIV edycja Konkursu Plastyczno – Technicznego ,,Kolorowe Święta Wielkanocne” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Woźnikach. Konkurs został rozstrzygnięty! Spośród nadesłanych prac naszego powiatu pięcioosobowe jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria klas 0 – III

I miejsce – Emilia Urzeniczok - SP Kamienica Śląska

II miejsce – Kacper Churas – SP Woźniki

III miejsce – Stanisław Pawlicki – SP Kamienica Śląska

Wyróżnienie – Nadia Skuła - SP Woźniki

Kornelia Kołodziejczyk – Przedszkole Woźniki

Laura Kita - SP Kamienica Śląska

Kategoria klas IV – VII:

I miejsce – Piotr Szatan – SP Woźniki

II miejsce – Jeremiasz Flakus i Michalina Zaręba – SP Woźniki

III miejsce – Natalia Wcisło - SP Woźniki

Wyróżnienie – Henryk Klyta - SP Woźniki

Adrianna Mateja – SP Psary

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Jednocześnie wyrazy uznania kieruję do nauczycieli, którzy swoim zainteresowaniem, dobra radą, wysiłkiem i bezpośrednią pracą ze swoimi uczniami sprawili, że prace konkursowe powstały. Zachęcam do dalszego udziału rozwijania zdolności plastycznych oraz ponownego wzięcia udziału w naszym konkursie powiatowym za rok!

Renata Flakus