Wielka Liga Czytelników 2018

12  kwietnia uczennice naszej szkoły:Amelia Jaszczyńska, Julia Kolano i Natalia Wcisło wzięły udział w połfinale wielkiej Ligi czytelników, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Marii konopnickiej w Lublińcu. Dziewczynki rozwiązywały test dotyczący książki pt. "Mikołajek". Okazało się, że bardzo dokładnie zapamietały jej treśc i będa brać udział w dogrywce, dzięki czemu może  dostaną się do wojewódzkiego etapu finałowego. Życzymy im powodzenia!

Wcześniej w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do tego konkursu. Uczestnicy rozwiązywali testy  do 8 wybranych i przeczytanych książek. Oprócz naszych półfinalistek udział w zmaganiach wzięły: Nicola Broncel i  Kamila Ziaja. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i zapraszam do konkursu w nastepnym roku!