Ogólnopolski Konkurs plastyczny "Orzeł Biały-nasza duma"- rok szkolny 2017/2018

27 marca 2018 roku w Centrum Edukacyjnym w Gliwicach odbyła się gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego „Orzeł Biały – nasza duma” zorganizowanego w 100 lecie odzyskania niepodległości.

Prace uczniów naszej szkoły zostały zauważone i wysoko ocenione:

II miejsce zajęła Natalia Wcisło z klasy VI a

III miejsce zajął Szymon Lewek z klasy V a

Sara Zuchmantowicz z klasy VI b otrzymała wyróżnienie.

Nagrody wręczał Senator Rzeczypospolitej Polskiej profesor Krystian Probierz oraz Śląski Kurator Oświaty Pani Urszula Bauer. Uczniom towarzyszyli rodzice, pani dyrektor Aldona Hryciuk oraz nauczycielka historii pani Jolanta Flakus.

Uroczystość uświetnił koncert pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu chóru młodzieży Państwowej Szkoły Muzycznej im. L. Różyckiego z Gliwic, którym dyrygowała dr Joanna Pudlik.

Gratulujemy laureatom konkursu i zachęcamy wszystkich uczniów do rozwijania swoich pasji plastycznych i historycznych.

Opiekun uczniów mgr Jolanta Flakus