80 - LECIE NASZEJ SZKOŁY

Wspólne świętowanie!

Szkoła Podstawowa m. Józefa Lompy w Woźnikach obchodziła w tym roku swoje 80 - lecie. W dniu 9 czerwca odbyła się wielka uroczystość, która miała swój początek w kościele. Po mszy świętej prowadzeni przez przygrywającą orkiestrę  złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem patrona szkoły Józefa Lompy, a następnie pomaszerowaliśmy do szkoły, gdzie z okazji tego jubileuszu cała społeczność uczciła to święto. W części oficjalnej przemawiała Pani Dyrektor i zaproszeni goście, a następnie uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali program artystyczny. My na tę okazję przygotowaliśmy piosenkę o nas pt. "Szkolna cha, cha", do której sami układaliśmy słowa. Klasowe cheerleaderki uatrakcyjniły nasz występ. To była wyjątkowa uroczystość!