ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Zasłużone wakacje!

W tym roku szkolnym 22 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego, a dla nas również pierwszego etapu nauki. Po mszy świętej udaliśmy się do szkoły, aby pożegnać uczniów trzeciej klasy gimnazjum oraz odebrać świadectwa i nagrody. Uczniowie wyróżnieni w nauce otrzymali książki. Podziękowaliśmy także rodzicom za wzorową współpracę i działalność na rzecz klasy i szkoły. Następnie udaliśmy się do klas, aby odebrać świadectwa i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Obiecujemy intensywnie wypoczywać, aby z zapałem rozpocząć naukę w nowym 2018/2019 roku.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSPANIAŁEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU, SŁONECZNEJ POGODY, UDANYCH WYJAZDÓW ORAZ MNÓSTWA DOBREGO HUMORU!

Klasa III a z wychowawczynią Gabrielą Gorol

Pragnę serdecznie podziękować Rodzicom uczniów klasy III a za okazane zrozumienie, wsparcie i wspaniałą postawę w czasie trzyletniej współpracy, a moim fantastycznym uczniom za trud włożony w zdobywanie wiedzy, miłe słowa i szczery uśmiech. Życzę Wam powodzenia i wielu sukcesów w kolejnych etapach edukacji!

Wasza wychowawczyni