GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II - III

W dniu 12 czerwca 2018 roku w SP w Woźnikach odbył się GMNINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II - III. Cel konkursu stanowiło rozbudzanie czujności ortograficznej i rozwijanie predyspozycji w tym zakresie. Gromadka uzdolnionych pod względem umiejętności ortograficznych uczniów, podjęła nie lada wyzwanie i w pełni zasłużyła na uznanie, gdyż wszyscy wykazali się obszerną wiedzą w zakresie poprawnej pisowni.

Premiowane miejsca zajęli:

I miejsce - Łukasz Chrzanowski (SP Lubsza)

II miejsce - Kacper Gruszka (SP Woźniki)

III miejsce (ex aequo) - Maja Nokielska (SP Woźniki)

- Zuzanna Sośnica ( SP Woźniki)

Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

Uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękuję uczniom za udział, a nauczycielom za zainteresowanie oraz trud włożony w przygotowanie podopiecznych do konkursu, a także zaangażowanie w jego przebieg.

mgr Gabriela Gorol