Klasowa wigilia

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się
do swojego brata i wyciągasz
do niego ręce, jest Boże Narodzenie.

Dzisiaj w szkole spotkaliśmy się, aby wspólnie cieszyć się z nadchodzacych świąt. Zgodnie ze zwyczajem przygotowaliśmy w klasie wigilijny stół, na którym zapaliliśmy świecę, położyliśmy pierniczki owoce i soczki. Nie mogło też zabraknąć opłatków, bo to właśnie od dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń rozpoczęliśmy nasze świętowanie. Wspólnie zagraliśmy na fletach "Lulajże Jezuniu", Maja zagrała koledę na pianinie a potem urządziliśmy w klasie kolędowe karaoke. Jak w ubiegłym roku przyszły do nas z życzeniami dzieci z innych klas, a następnie my udaliśmy się złożyc życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły i naszym kolegom z różnych klas. Po wspólnym świętowaniu niektóre dzieci poszły do domu a inne zostały, aby jeszcze raz obejrzeć szkolne jasełka.