V Gminny Konkurs Języka Angielskiego

8–go maja odbył się w naszej szkole V Gminny Konkurs Języka Angieskiego. Wzięły w nim udział szkoły z Woźnik, Ligoty Woźnickiej, Lubszy i Psar. Każdą ze szkół reprezentowało trzech uczniów, którzy rywalizowali ze sobą o miejca indywidualne, natomiast  razem tworzyli drużynę i walczyli o miejsca grupowe. Test obejmował szeroki zakres wiedzy z języka angielskiego na poziomie ze szkoły podstawowej. I miejsce zajęła uczennica SP Woźniki- Martyna Zygadło, II miejsce zajęłą uczennica SP Woźniki – Oliwia Opiełka, III miejsce zajął również uczeń SP Woźniki - Jan Jaros. Drużynowo I miejsce zajęła Szkoła Podtawowa z Woźnik, czyli Martyna Zygadło, Oliwia Opiełka i Jan Jaros, uczniowie ze Szkoła Podstawowej z Psarach: Dominik Kita, Paweł Ślęzok i Szymon Zawis wywalczyli II miejsce, natomiast  III miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Woźnickiej, byli to Martyna Rygoł, Mateusz Konopka i Szymon Szawiński. Dziekujęmy za udział i życzymy dalszych sukcesów!!