DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE

To szczególny dla nas dzień przepełniony atrakcjami. Po spotkaniu z iluzjonistą udaliśmy się na degustację pysznej zdrowej żywności przygotowanej przez dzieci i rodziców klas III. Zajadaliśmy się smacznymi, kanapkami, kolorowymi, warzywnymi szaszłykami, owocami i ciastem bez cukru. Potem nadszedł czas na rozgrywki sportowe. Naszą klasę reprezentowali: Amadeusz Czudaj, Bartłomiej Grzelczak, Szymon Jędrysik i Oskar Szewczyk. Drużynę wzmocnili rodzice: Klaudia Szewczyk, Łukasz Machoń, Łukasz Pentok, Łukasz Wanat. Konkurencja polegała na biegu z umieszczeniem kółek ringo na pachołkach, następnie zjęciem ich i przekazaniem kolejnemu zawodnikowi. Rywalizowaliśmy z klasą I b i I c. Podjęliśmy ostrą walkę i udało się. WYGRALIŚMY! Dziękujemy rodzicom za udział w zabawie, a pozostałym za kibicowanie. To nam bardzo pomogło!!