Finał zbiórki przyborów szkolnych dla Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjnego w Rusinowicach

W marcu Samorząd Uczniowski działający w naszej szkole zorganizaował zbiórkę przyborów szkolnych dla Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjnego  dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej p.w.Św.Rafała Archanioła w Rusinowicach. Ilość zebranych przyborów przeszedł nasze oczekiwania. Zebraliśmy ponad 300 przedmiotów były to bloki, kredki,mazaki, nożyczki, farby, plasteliny i wiele innych podszebnych przechodzącym rehabilitację dieciom. Przedstawiciele SU z opiekunem zawieźli dary do Rusinowic 26 marca, gdzie spotkaliśny się z wielką wdzięcznościa i życzliwością. Mieliśmy możliwość zwiedzenia ośrodka, który zrobił na nas ogromne wrażenie swojąwielkością i wyposażeniem. Mamy nadzieję, że za rok akcja będzie cieszyła się również takim powodzeniem i znów w okresie Wielkiego Postu bedziemy mogli pomóc potrzebującym.