Projekt e-twinning "Culture in my town"-2014-2015r.!

W listopadzie 2014r. razem z dyrektorem greckiej szkoły rozpoczęliśmy z uczniami klas IV-V realizację projektu pt. "Culture in my town", który miał na celu wymianę kulturową poprzez wysyłanie kartek świątecznych, przygotowywanie prezentacji nt. tradycji świątecznych naszego kraju, spędzania wolnego czasu oraz wzajemnego poznawania się. W tym celu uczniowie bardzo chętnie przygotowali filmy, które możemy oglądać na platformie projektu oraz na stronie matematycznewygibasy.blogspot.com:)

10 czerwca rozmawialiśmy z naszymi partnerami poprzez skype'a- to było niezwykłe doświadczenia dla uczniów, którzy mogli się przedstawić i zapytać kolegę z Grecji o zainteresowania. Okazało się, że jesteśmy bardzo podobni:) Oczywiście wszystkie rozmowy toczyły się w języku angielskim. A oto jeden z pierwszych filmów przygotowanych dla naszych partnerów:)

Partnerzy projektu:

?λγα Τσο?λη