Grono Pedagogiczne
Grono Pedagogiczne 2022/2023
dr Lilianna Lakomy-Brząkała - Dyrektor Szkoły
matematyka, język angielski
mgr Renata Flakus - Wicedyrektor Szkoły
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2a
* * * * *
mgr Monika Borek - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mgr Ewa Duda-Zaręba - matematyka, informatyka, doradztwo zawodowe
mgr Krzysztof Fabiańczyk - wychowanie fizyczne, szachy, wychowawca klasy 8a
mgr Jolanta Flakus - historia
mgr Ewa Golasz - religia
mgr Marzena Imiołczyk - geografia, zajęcia geograficzno-krajoznawcze, plastyka, wychowawca klasy 6a
lic. Katarzyna Jagusiak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a
mgr Aleksandra Jarząbek-Buła - edukacja wczesnoszkolna, terpeuta pedagogiczny, wychowawca klasy 2b
mgr Michał Jendrzok - religia
mgr Aleksandra Klabis - szkolenie sportowe
mgr Justyna Kluza - edukacja wczesnoszkolna, logopedia, wychowawca klasy 3a
mgr Justyna Kaczmarczyk - język polski, logopedia, profilaktyka, wychowawca klasy 6b
mgr Katarzyna Kaczmarczyk – Mośny - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, gimnastyka korekcyjna, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca klasy 4bs
mgr Iwona Matyja - język polski, biblioteka
mgr Ewa Merta - język polski, logopedia, zajęcia rewalidacyjne
mgr Gabriela Musik - matematyka, chemia, informatyka, świetlica, wychowawca klasy 7a
mgr Magdalena Utracka - edukacja wczesnoszkolna, język angielski, wychowawca klasy 1b
mgr Marta Opiełka - język niemiecki, język mniejszości narodowej niemieckiej, edukacja regionalna - dziedzictwo kulturowe w regionie, pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca klasy 8b
mgr Izabela Opiełka-Żuk - wychowanie fizyczne, muzyka
mgr Daria Płaszczymąka - biologia, przyroda, język angielski, wychowawca klasy 4a
mgr Justyna Rabęda - matematyka, fizyka
mgr Aneta Rygoł - język angielski, WOS, wychowawca klasy 5a
mgr Marzena Rudzka-Piotrowska - język włoski, język angielski
mgr Ilona Sitek - pedagog, pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia rewalidacyjne
mgr Bogusława Słocińska - język niemiecki, język mniejszości narodowej niemieckiej, świetlica
mgr inż. Sylwia Szulc - matematyka, technika, informatyka, wychowawca klasy 5b
mgr Kathrin Ślęzok - język niemiecki, język mniejszości narodowej niemieckiej, koordynator świetlicy
mgr Agnieszka Tyka - język polski, biblioteka, wychowawca klasy 8c
mgr Nina Wolska - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy 3b
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
mgr Agata Korfel - sekretarka
mgr Joanna Ordon-Kazimierczyk - sekretarka
Łucja Mierzwa - intendentka, pomoc kuchenna
Sylwia Mierzwa - kucharz
Sylwia Prochacka - pomoc kuchenna
Ilona Słota - pomoc kuchenna
Bożena Gorol - sprzątaczka
Lucyna Górska - sprzątaczka
Agata Gruszka - sprzątaczka
Blandyna Kaczmarczyk - sprzątaczka
Zuzanna Łukaszczyk - sprzątaczka
Joanna Ujma - sprzątaczka
Grzegorz Bartos - woźny
Andrzej Cichowski - woźny
Robert Kaźmierczak - woźny