Zespół Szkół Budowlano – Architektonicznych

W roku szkolnym 2021/2022 Zespół Szkół Budowlano – Architektonicznych prowadzi nabór na kierunkach: - TECHNIK BUDOWNICTWA z innowacją ARCHITEKTURA WNĘTRZ z innowacją MODELOWANIE I WIZUALIZACJA 3D z innowacją WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE - BRANŻOWA SZKOŁA kształci w zawodach: - monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, - stolarz, - betoniarz-zbrojarz, - murarz - tynkarz, - monter sieci i instalacji sanitarnych, - dekarz Nasi absolwenci należą do tej grupy pracowników, którzy są aktywnie poszukiwani na rynku pracy. Zawody budowlane to zawody deficytowe! Czyli takie, które są potrzebne i nie generują bezrobocia. Rynek pracy wchłania natychmiast architektów, inżynierów i pracowników sektora wykonawczego! Co ważne, nawet w obecnej trudnej sytuacji epidemiologicznej, sektor budowlany pracuje na pełnych obrotach. Daje to gwarancję zatrudnienia oraz płynność finansową. Zastanawiasz się, jaka profesja pozwoli Ci na satysfakcję finansową i bezpieczeństwo zatrudnienia! Dołącz do nas! Budowlanka czeka!