POWER SE 2017-" Doskonalenie umiejętności nauczycieli - motywacją uczniów do nauki"

Opis projektu

W ramach projektu finansowanego przez POWER SE „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej”nasza szkoła w okresie od września 2017 do grudnia 2018 realizuje projekt " Doskonalenie umiejetności nauczycieli- motywacją uczniów do nauki".

Pierwsza mobilność - Dublin

W dniach 16- 27 października miała miejsce pierwsza mobilność. Podczas niej dwie uczestniczki projektu wzięły udział w  kursie języka angielskiego realizowanym w The English Studio w Dublinie .

Cambridge

Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Woźnikach realizuje projekt „Doskonalenie umiejętności nauczycieli – motywacją uczniów do nauki”, który dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, z Funduszy Europejskich.

Wakacyjne kursy we Florencji

W ramach projektu finansowanego przez POWER SE „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Woźnikach  od września 2017 do grudnia 2018 realizuje projekt "Doskonalenie umiejętności nauczycieli - motywacją uczniów do nauki". Kolejny wyjazd...