Z życia klas pierwszych:)

1a:
Uczniowie klasy 1a z wychowawczynią, Panią mgr Renatą Flakus, wybrali się na spacer ulicami naszego miasta pod hasłem "Bądź partnerem na drodze".
Przypominali i utrwalali zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię i recytowali wiersz ,,Gdy zamierzasz przejść ulicę".
Pierwszoklasiści doskonale wiedzą, że na drodze mają być czujni i uważni!

1b:
To już dwa tygodnie jak jesteśmy uczniami. Poznaliśmy naszą klasę, a także obydwa budynki szkoły oraz wszystkie obiekty sportowe i plac zabaw.
Dzisiaj po solidnym przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa na drodze, wyruszyliśmy poza szkołę. Udaliśmy się z naszą Panią na pobliskie przejścia drogowe, aby sprawdzić, czy zapamiętaliśmy najważniejsze zasady przechodzenia przez jezdnię. Oglądaliśmy poznane wcześniej znaki drogowe, przypominając sobie o czym nas informują, przed czym ostrzegają a także, czego zabraniają lub co nakazują.
Nasza wychowawczyni, Pani mgr Lidia Michalska powiedziała, że bardzo dobrze nam poszło. Chcemy być zawsze ostrożni i bezpieczni w domu, w szkole i na drodze!
Uczniowie klasy 1b