"Pasowanie na czytelnika" w Bibliotece Miejskiej- klasa Ia

Na zaproszenie Dyrektora Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Woźnikach, Pani Iwony Groteckiej, uczniowie klasy 1a z wychowawczynią, Panią mgr Renatą Flakus, odwiedzili w piątek bibliotekę.
Na wstępie uczniowie zapoznali się z regulaminem wypożyczenia książek.
Na życzenie dzieci Pani bibliotekarka przeczytała fragment książki pt. "Bracia lwie serce" oraz ulubione pozycje książkowe.
Pierwszoklasiści mogli założyć kartę biblioteczną i wypożyczyć książki zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Wysłuchali też bajek przedstawionych techniką kamishibai.
Otrzymali pamiątkowe dyplomy "Pasowania na czytelnika", kolorowe zakładki do książek i słodki upominek.
Uczniowie serdecznie podziękowali za zaproszenie i gościnność, wręczyli Paniom bibliotekarkom bukiet darów jesieni, złożyli najlepsze życzenia oraz obiecali, że będą wiernymi, wytrwałymi czytelnikami biblioteki.