Szlachetna Paczka-finał- rok szkolny 2021/2022

No i stało się. Po raz drugi sfinalizowaliśmy nasz udział w akcji #SzlachetnaPaczka.
Trwa #WEEKENDCUDÓW. Tym razem mury naszej szkoły opuściły aż 52 paczki!!! Małe, średnie, duże i ogromne. Paczki wypełnione po brzegi odruchami Waszych serc.
Za to serce, szczodrość, spełnione marzenia i zaskakujące niespodzianki - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Dzięki Waszej reakcji na szkolne ogłoszenie o akcji #SzlachetnaPaczka, udało się spełnić WSZYSTKIE marzenia naszej RODZINY!
Od tych najmniejszych jak upominek, kosmetyk czy klocki, przez bardzo potrzebne jak żywność, odzież, pościel czy środki czystości, aż po te naprawdę duże jak kuchenka gazowa, łóżko piętrowe czy opał.
Na ten sukces składacie się Wy!
Dziękujemy więc naszym UCZNIOM, RODZICOM, DZIADKOM, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY. Każdemu kto włączył się do tegorocznej akcji. Ukłony dla Samorządu Uczniowskiego, Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców.
Dziękujemy za każdy przyniesiony dar i okazaną pomoc. Począwszy od tych najmniejszych paczuszek, aż po sprawy wielkie. Za wspólne radosne pakowanie paczek. Cudowne malowidła naszych dzieciaków. Załadunek. Transport darów a także transport dwóch ton opału. Za każdą cegiełkę budującą naszą społeczność!
Już wiecie jak gromną radość sprawia możliwość uszczęśliwiania innych!
Jesteśmy przekonani, że nadchodzący świąteczny czas będzie dla naszej Rodziny absolutnie wyjątkowy. A nasza Rodzina... No cóż. Niesamowicie nas zaskoczyła. Jesteśmy wzruszeni obrazem, który dla naszej społeczności szkolnej, niespodziewanie otrzymaliśmy...