Spotkanie z leśnikiem w ramach projektu "Aktywizacja społeczna na rewitalizowanym obszarze w Woźnikach"- klasy 1-3.

1 grudnia 2021 roku nasi uczniowie klas 1-3 mieli okazję osobiście spotkać się z leśnikiem - Panem Czesławem Tyrolem - z Nadleśnictwa Koszęcin.
Spotkanie to związane było z realizowaną inicjatywą lokalną uczestników projektu "Aktywizacja społeczna na rewitalizowanym obszarze w Woźnikach". Jest to projekt koordynowany przez Centrum Integracji Społecznej w Woźnikach, dzięki któremu na terenie przyszkolnym stanął piękny, ręcznie wykonany karmnik.
Dzieciaki wysłuchały barwnych opowieści naszego gościa, poznały zalety podpatrywania zwyczajów ptaków lornetką a następnie zapełniły nowy karmnik pysznościami dla ptactwa, przyniesionymi z domów.
Zapasy karmy mamy ogromne, więc nie martwimy się o los ptaków w trudnym okresie zimowym. Dziękujemy za nowy, piękny karmnik! Jesteśmy pod wrażeniem wykonania całości.