W czwartek 31 marca 2022 r. w MGOK w Woźnikach odbyły się Eliminacje Gminne XXXIII Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą "Wrażliwość na słowa".
Szkołę Podstawową im. Józefa Lompy w Woźnikach reprezentowało 6 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: Paulina Buła, Klaudia Nawrotek, Paula Szewczyk, Jan Bazan oraz Maja Musik i Emilia Żylak.
Młodzi wykonawcy zachwycili swoją recytacją i interpretacją jury oraz pozostałych słuchaczy.
W II kategorii wiekowej:
II m. zajął Jan Bazan
III m. Paula Szewczyk.
W III kategorii wiekowej:
III m.zajęła Emilia Żylak.
Wyróżnienia zdobyły:
Klaudia Nawrotek
Maja Musik.
Recytatorzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych, które odbyły się 24 marca 2022 r.
Jana Bazana przygotowała do konkursu Pani mgr Justyna Kaczmarczyk, a pozostałych pięć uczennic Pani mgr Ewa Merta.
Jan, Paula i Emilia będą recytować poezję i prozę w Eliminacjach Powiatowych w Lublińcu już na początku kwietnia.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!