1 kwietnia 2022r. Dzień bez plecaka :)

Jeśli ktoś był przekonany, że do szkoły można spakować się jedynie w klasyczny tornistro-plecak, zdecydowanie był w błędzie.
Ostatni piątek, 1 kwietnia 2022 r. pokazał nam, że książki, zeszyty, przybory szkolne, strój na WF i drugie śniadanie, można spakować właściwie we wszystko.
Tobołek, szuflada, opona, chlebak, obudowa z komputera, garnek, worek lub kosz na śmieci, koszyk i wózek na zakupy, sanki, worek św. Mikołaja, gigantyczna puszka, kontener dla kota, klatka pożyczona chyba od chomika, siata na zakupy, elegancka damska torebka, taca, poduszka, pudełko po butach lub ulubionych klockach, worek na paszę, klosz z lampy, pojemnik na ciasto, nosidło dla dziecka, wózek dla lalek, wiadro, taczka, koń na biegunach czy wielofunkcyjna pufa, na której zawsze można przysiąść i odpocząć.
Trochę trzeba było się nanosić ale byli i tacy, którzy zainwestowali w samochody na sterowanie.
Dużą popularnością cieszyły się stare aktówki, pojemniki na narzędzia, wiklinowe koszyki, lodówki turystyczne i pokaźny zestaw walizek.
Czego nie zdołaliśmy wymienić, znajdziecie na zdjęciach. A że jest ich ogrom, publikujemy je w dwóch postach.
Po raz kolejny udowodniliście, że niemożliwe nie istnieje a Wasze pomysły na alternatywny plecak są absolutnie doskonałe.
W imieniu Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy na kolejny szalony piątek. Szczegóły już niebawem.