Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca 2022 r. miało miejsce również drugie podsumowanie mijającego właśnie roku szkolnego. O godzinie 10:30 zaproszeni goście, uczniowie klas starszych, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły byli świadkami barwnego pożegnania przygotowanego przez naszych absolwentów.
Uczniowie klas ósmych zaprezentowali m.in. swoje uzdolnienia wokalne, muzyczne, literackie czy taneczne. Wykonali poloneza, walca, trojaka i belgijkę. Składali podziękowania i muzyczne dedykacje.
Absolwenci, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 5,0 otrzymali z rąk Pani Burmistrz Beaty Bacior, nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Woźnik Michała Aloszko.
Wychowawcy klas ósmych, kończących II etap edukacyjny, wręczyli rodzicom podziękowania i listy gratulacyjne. Nie obyło się także bez tradycyjnego pożegnania absolwentów przez ich młodszych kolegów i koleżanki z klas siódmych.
Uczniowie klas starszych otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody książkowe. Nagrodzono również laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Przyznano statuetki Prymusa Szkoły, Najlepszego Absolwenta, Sportowca i Sportsmenki Szkoły. Podsumowano Szkolny Konkurs Ortograficzny o Pióro Dyrektora Szkoły. Podziękowano uczniom zaangażowanym w Szkolnym Kole PCK, Samorządzie Uczniowskim i poczcie sztandarowym.

Wszystkim naszym uczniom bijemy brawo! Gratulujemy promocji i życzymy radosnych, słonecznych, beztroskich i jednocześnie bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
foto: UM w Woźnikach i materiały własne