Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023!

Opaleni, wypoczęci, z radosnymi uśmiechami.. Tak prezentowali się nasi uczniowie w czwartek 1 września 2022 r. podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego 2022/2023.
Tego dnia powitaliśmy w progach naszej szkoły drogich Pierwszoklasistów, którzy dla osłody otrzymali tradycyjne, wypełnione po brzegi tyty, sprezentowane przez Burmistrza Woźnik Michała Aloszko.
Pan Burmistrz wraz z Zastępcą, Panią Beatą Bacior, przekazali na ręce Pani Dyrektor wyróżnienie SOWA 2022, za najlepsze wyniki Egzaminu Ósmoklasisty w roku szkolnym 2021/2022. To wielka radość i wspólny sukces naszych uczniów, nauczycieli i wspierających rodziców.
Ten rok szkolny inaugurujemy m. in.: uruchomionym Oddziałem Sportowym oraz nowoczesną Warsztatownią, która już niebawem zostanie oddana do użytku by służyć naszym dzieciakom.
Życzymy Wam radosnego, obfitującego w sukcesy roku szkolnego. Powodzenia!
Fot. Maciej Maksyś, klasa 8b.