Szkolne obchody 11. LISTOPADA- NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI- rok szkolny 2022/2023.

Nasze szkolne obchody 11. LISTOPADA a więc NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI tradycyjnie miały bardzo uroczysty charakter.

Uczniowie pojawili się w szkole odświętnie ubrani a ich piersi zdobiły biało-czerwone Kotyliony Narodowe.

Chórek uczennic z klas ósmych odśpiewał, pełne patriotycznych treści, pieśni. Uczniowie klasy 5b poprowadzili uroczysty apel, nad przygotowaniem którego czuwały Panie Izabela Opiełka- Żuk, Jolanta Flakus oraz Ewa Merta. Samorząd Uczniowski częstował natomiast wszystkich pysznymi, niepodległościowymi krówkami, którymi obdarowali nas rodzice.

Cała społeczność szkolna odśpiewała "Mazurka Dąbrowskiego" włączając się tym samym po raz kolejny do ministerialnej akcji #SzkołaDoHymnu.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom zaangażowanym w realizację tego wydarzenia serdecznie dziękujemy.

Fot. Materiały własne