Gościnnie w przedszkolu na spektaklu pt. "Jesień w lesie"

W odpowiedzi na zaproszenie Dyrekcji oraz Nauczycieli Przedszkola im. "Wesołe Krasnoludki" w Woźnikach, w czwartkowe przedpołudnie 17. listopada 2022 r. grupa Pierwszoklasistów z naszej szkoły wybrała się na spektakl pt. "Jesień w lesie".
Była to niezwykle barwna opowieść o tym, jak zachowują się zwierzęta oraz rośliny w tym czasie. Bogactwo kolorów i strojów nas zachwyciły! Wilk, grzybek, listki czy wiewiorki - to tylko niektóre z pieknych ról, jakie mogliśmy podziwiać. Całe widowisko okraszone było jesiennymi piosenkami oraz tańcami.
Przedszkolaki - zrobiliście to perfekcyjnie!!! Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz słodkie podarunki. Przemiło było odwiedzić kolegów i koleżanki, nasze Panie oraz Panią Dyrektor i przypomnieć sobie, jak to było w Przedszkolu.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tak miłą prezentację talentów najmłodszych. Było nam ogromnie miło i tym razem, to my zapraszamy do nas!

Fot. Materiały własne