X Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Woźniki"- Kamieńskie Młyny 2022.

W czwartek 24. listopada 2022 roku w Kamieńskich Młynach odbył się "X Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Woźniki".
W turnieju wzięły udział cztery drużyny. Reprezentację z Woźnik stanowiła drużyna składająca się z trzech chłopców i dwóch dziewcząt z klas ósmych.
Zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi im. Józefa Lompy w Woźnikach!
Również indywidualnie nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca.
Indywidualnie w kategorii chłopców:
miejsce zajął Bartosz Banduch, który został jednocześnie zwycięzcą całego turnieju.
miejsce zajął Cyprian Rygoł.
Indywidualnie w kategorii dziewcząt:
miejsce w turnieju zajęła Julia Wolkownik.
miejsce zajęła Natalia Wanat.
Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Zadowoleni nauczyciele wychowania fizycznego:
Krzysztof Fabiańczyk
Katarzyna Kaczmarczyk-Mośny