Projekt szkolny na lekcji techniki- "Sprzęty Dawniej i Dziś"

Na początku października Pani Sylwia Szulc zaprosiła chętnych uczniów klas szóstych, do przygotowania prezentacji w ramach projektu "Sprzęty Dawniej i Dziś".
Uczniowie klasy 6b: Janek Bazan i Agatka Gołąbek, zdecydowali się przygotować sporych rozmiarów pokaz. W środę 14. grudnia 2022 roku, wspomagani przez koleżankę Wiktorię Skop, zaprosili dyrekcję, uczniów i nauczycieli do udziału w ciekawej podróży w czasie.
Opowiedzieli o dawnych sprzętach i tym jak z nich korzystano a następnie zestawiali je ze współczesnymi odpowiednikami. Stare modele wzbudzały duże zainteresowanie uczniów i sentyment wśród dorosłych.
Na jednym ze swoich pokazów Jan i Agata gościli także Dyrektora i pracowników ZEASZ oraz Dyrektora i dzieciaki z Przedszkola im. "Wesołe Krasnoludki" w Woźnikach.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania, umiejętności samodzielnej pracy a także bogactwa ciekawych sprzętów, które udało Wam się zgromadzić. Brawo!

Fot. Materiały własne