Podsumowanie działań w ramach III edycji EPS:)

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym tworzącym cudowny klimat wokół projektu Emotkowych Pożeraczy Smutków.

Dziękujemy naszym sponsorom: Pani Dyrektor za wspieranie projektu oraz naszego szalonego pomysłu i utworzenie Szkolnej Pracowni Krawieckiej Supełek, Firmie Wanat za zakup i wykonanie blatów na których rozgościły się nasze maszyny do szycia, Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i zakup materiałów oraz deski do prasowania i manekina, Pani Marcie Grzelczak za zakup drewnianej ławki, naszym uczennicom za wymalowanie i odnowienie szaf i zakropkowanie ścian, rodzicom, którzy wsparli finansowo zakup niejedneo potrzebneo szyciowego artykułu uczestnicząc w kiermaszu i zakupując nasze emotki.

Dzięki naszym Cudownym Aniołom mamy fantastyczną Strefę Kreatywności, w której między innymi działa Szkolne Koło Krawieckie Supełek.

DZIĘKUJEMY:)))