GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II - III

GMINNY KONKURS ORTOGRFICZNY KLAS II - III

ROK SZKOLNY 2013/2014

W dniu 5 czerwca 2014 roku uczniowie ze szkół naszej gminy tj. Ligoty Woźnickiej, Kamienicy Śląskiej, Psar i Woźniki wykazywali się swoimi umiejętnościami ortograficznymi podczas konkursu, który odbył się w Szkole Podstawowej w Woźnikach. Zmagania przebiegały w jednej kategorii wiekowej i wspólnie walczyli o miejsca uczniowie klas drugich i trzecich. Poziom wiedzy okazał sie bardzo wysoki i żeby wyłonić zdobywcę trzeciego miejsca nie obeszło się bez dogrywki. Oto wyniki:

I    miejsce - Sebastaian Plaza (SP Ligota Woźnicka)

II   miejsce - Martyna Lubos    (Kamienica Śląska)

III  miejsce - Kinga Jegerczyk  (SP Woźniki)

Serdecznie gratukuję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów!

Dziękuję wszystkim za udział w rywalizacji, nauczycielom za trud włożony w przygotowanie podopiecznych i prace w komisji oceniającej, Radzie Rodziców ze SP w Woźnikach za ufundowanie nagród i poczęstunku. Zachęcam do udziału w konkursie w przyszłym roku.

GMINNY  KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II - III  ROZSTRZYGNIĘTY!

Rok szkolny 2012/2013

Jak co roku  maju odbył się konkurs ortograficzny dla najmłodszych. W dniu 20.05.2013 roku przyjechali do naszej szkoły   uczniowie ze  szkół w gminie  wraz  z opiekunami. Zabrakło przedstawicieli ze szkoły w Kamienicy, której uczniowie wyjechali w tym dniu na wycieczkę. Wśród 13 uczestników wyłoniono zwycięzców:

I    miejsce - Jan Jaros   (SP Woźniki)

II   miejsce - Klaudia Pogoda  (SP Psary)

III  miejsce - Martyna Trzęsimiech  (SP Woźniki)

Laureatów nagrodzono dyplomami, książkami i drobnymi upominkami. Pozostałe dzieci otrzymały dyplomy uczestnictwa i  pamiątkową zakładkę.

Wszystkim uczestnikom zafundowaliśmy poczęstunek.

Gratulujemy i dziękujemy nauczycielom i opiekunom za zaangażowanie!

Gminny Konkurs Ortograficzny klas II - III

Rok szkolny 2011/2012

W dniu 24.05.2012 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Woźnikach Gminny Konkurs Ortograficzny klas II - III. Udział wzięło 18 uczestników z czterech szkół: Kamienicy, Ligoty, Kamieńskich Młyn i Woźnik.

Wyniki:

I miejsce - Dawid Sapiela - SP Woźniki

II miejsce - Jan Jaros - SP Woźniki

III miejsce - Martyna Rygoł - SP Ligota Woźnicka

Gratulujemy zwycięzcom! W nagrodę otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy,wszyscy pozostali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Ponadto dzieciom ufundowano słodki poczęstunek.

Dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom.

Gminny Konkurs Ortograficzny klas II - III

Rok szkolny 2010/2011

W dniu 18.05.2011 roku odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Wzięło udział 20 uczestników. Konkurs przebiegał w jednej kategorii klas II - III.

Wyniki:

I miejsce - Dominika Mośny - SP Woźniki

I miejsce - Michał Nokielski - SP Ligota

II miejsce - Robert Maruszczyk - SP Woźniki

III miejsce - Paulina Kazimierczak - SP Kamienica

Gminny Konkurs Ortograficzny klas I - III

Rok szolny 2008/2009

W dniu 20.05.2009r. odbył się w Szkole Podstawowej i. Józefa Lompy w Woźnikach Gminny Konkurs Ortograficzny klas I - III , w którym brało udział 28 uczniów . Przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych:

KATEGORIA KLAS I

I miejsce - Weronika Syguda - SP Psary

II miejsce - Dominika Mośny - SP Woźniki

III miejsce - Adam Matyl - SP Kamieńskie Młyny

KATEGORIA KLAS II - III

I miejsce - Remigiusz Flakus - SP Woźniki

II miejsce - Alicja Wysocka - SP Woźniki

III miejsce - Przemysław Bryła - SP Woźniki

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Gabriela Gorol