KSIĄŻKA Z NIESPODZIANKĄ

W dniach od 27 –31  października 2009 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych uczniowie wypożyczali KSIĄŻKI Z NIESPODZIANKĄ. Po ich przeczytaniu musieli jeszcze odpowiedzieć na pytania przygotowane przez bibliotekarza. Tylko te osoby, które znały prawidłowe odpowiedzi, wzięły udział w losowaniu nagród 13 grudnia 2009 r.

Nazwiska osób wylosowanych 13 grudnia 2009r. podczas Święta Szkoły: Paulina Nowak – kl. IIIa, Sandra Marchewka – kl. VB, Dawid Ślimok – kl. VIa. Ponieważ okazało się, że na uroczystość przybyła tylko pierwsza wylosowana osoba, pozostałe dwie nagrody rozlosowano 14 grudnia 2009r. podczas zajęć szkolnych. Ostatecznie zwyciężczyniami konkursu zostały:

Paulina Nowak – kl. IIIa,

Dominika Badyla – kl. IIIa

i Sylwia Bazan – kl. IVb.

Postanowiono, iż w następnym roku do regulaminu konkursu należy dopisać punkt mówiący o obowiązkowej obecności uczestników podczas losowania nagród na Święcie Szkoły, w przeciwnym razie losowanie będzie trwało tak długo, aż zostanie wylosowana osoba obecna na uroczystości.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła pani mgr Agnieszka Tyka.