Rekord znajomości postaci książkowych

Ustaliliśmy nowy rekord znajomości postaci książkowych!

27 października 2008 r.  na czwartej godzinie lekcyjnej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych uczniowie w pocie czoła wykonali prace przedstawiające postacie z książek. Nauczyciele prowadzący lekcje w poszczególnych klasach zebrali prace, przeliczyli je oraz odrzucili te, które nie spełniały wymogów regulaminu. Następnie przekazali prace do biblioteki, gdzie p. mgr Justyna Kaczmarczyk i p. mgr Agnieszka Tyka dokonały ostatecznego przeliczenia liczby prac  na  liczbę uczniów w danej klasie. Prace oceniono w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VI. Kolejne miejsca zajęły następujące klasy:

Klasy I – III:

I miejsce - IIIa (8,6 namalowanych postaci na ucznia w klasie)

II miejsce- Ib (7,6 )

III miejsce- IIa (5,6)

Klasy  IV - VI

I miejsce- Vb (5,6)

II miejsce- VIb (5,08)

III miejsce- IVb (4,21)

Ogłoszenie wyników konkursu  i wręczenie dyplomów oraz nagród w postaci słodyczy nastąpiło 31 października 2008 r. podczas apelu podsumowującego obchody Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych.

Tegoroczni zwycięzcy pobili poprzedni rekord - 5 książek na ucznia (ustalony przez klasę III b) i ustanowili nowy rekord- 8,6 z czego bardzo się cieszymy .    Gratulujemy!