Konkurs czytelniczy dla klas IV-VI

Jak to leciało? Wiersze Juliana Tuwima

28 października 2008 r. na trzeciej godzinie lekcyjnej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych, idąc za śladem swoich młodszych kolegów, wyznaczone zespoły uczniów prezentujące poszczególne klasy IV - VI również zebrały się w świetlicy i przystąpiły  do rozwiązywania testu dotyczącego treści "Wierszy dla dzieci" Juliana Tuwima. Następnie uczniowie wzięli udział w zabawie konkursowej.   Zacięta rywalizacja sprawiła, że:

I miejsce  zdobyła  klasa  IVa (91 punktów)

II miejsce -  Va (85 punktów)

III miejsce - Vb (81 punktów).

Reprezentanci klas:

-        klasa IVa: Weronika Badyla, Monika Kaczuga, Wiktoria Kempińska, Dominika Osadnik,  Weronika Stawska;

-        klasa IVb: Julia Cogiel, Bartłomiej Grotecki, Nikola Jendrosek, Wiktoria Tyka;

-        klasa Va: Dawid Broncel, Patrycja Kaczmarczyk, Magdalena Morcinek, Marcin Wiktor, Karolina Wyleżałek;

-        klasa Vb: Julia Buchenfeld, Paulina Gruszka, Katarzyna Kasprzycka,  Sonia Ledwoń, Paulina Sośniak;

-        klasa VIa: Weronika Kaczuga, Anna Kowalczyk, Aleksandra Pośpiech, Krzysztof Strąk, Dominik Urzędniczok;

-        klasa VIb: Angelika Ćwielong, Weronika Rusin, Weronika Stolarczyk, Klaudia Szulc, Magda Wyleżałek.

Za tak wielki wysiłek zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz słodziutkie nagrody dla swojej klasy.

Testy sprawdziła komisja w składzie: p. mgr Justyna Kaczmarczyk i p. mgr Agnieszka Tyka.