VII Wojewódzka Scena Prezentacji Nauczycieli i Uczniów w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca - rok szkolny 2008/2009!

W dniu 26 maja aktorzy Szkolneko Koła Teatralnego uczestniczyli po raz kolejny w VII Wojewódzkiej Scenie Prezentacji Nauczycieli i Uczniów w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie.

Na tegorocznej Scenie Przezentacji młodzi aktorzy z klas II i III przedstawili spektakl pt. "Szkolny kalejdoskop". Przygotowania do występu odbywały się w szkole podczas spotkań koła teatralnego.

Występowi i przygotowaniom do niego towarzyszyły niebywałe emocje. Udział w Scenie jest przeżyciem, które na pewno długo pozostanie w pamięci młodych aktorów, a także zmobilizuje ich do dalszej pracy nad kształtowaniem warsztatu, aby w przyszłości równie dobrze a nawet lepiej zaprezentowalć swój kunszt aktorski.